ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

كارگران ايران خودرو آبروي صنعت كشور هستند

كارگران ايران خودرو آبروي صنعت كشور هستند

امام جمعه موقت تهران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: اميدواريم شركت ايران خودرو بتواند با عرضه محصول خوب و با كيفيت و كار خوب، آبروي ايران و اسلام و باعث افتخار ايرانيان باشد.

 به گزارش ايكوپرس، آيت الله صديقي در پنجمين مجمع دبيران شوراهاي امر به معروف و نهي از منكر دستگاه هاي اجرايي كشور كه با حضور مهندس يكه زارع، مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو برگزار شد، امر به معروف و نهي از منكر را فريضه الهي خواند و گفت: بايد مبلغ خوبان در سازمان ها و نهادها باشيم .بايد خوبي ها را برجسته و بدي ها را كم رنگ كرد.

 

رئيس ستاد امر به معروف و نهي از منكر با بيان اين كه عقل است كه قانون را براي جامعه ضروري مي داند گفت: اگر قانون حقوق افراد را مشخص و خط كشي نكند افراد به حقوق هم تعرض مي كنند.

 

وي تاكيد كرد: حكومت و بعد از آن نظارت عمومي كه حق همه افراد جامعه است ضمانت اجراي قانون در جامعه است.

 

آيت الله صديقي تاكيد كرد: در اسلام حكومت براي نگهباني از حقوق مردم تاسيس شده و متعلق به مردم است. در حكومت عدل و ديني هر كس كه به مسئولي مراجعه مي كند بايد با سربلندي برگردد.

 

وي خطاب به احياگران امربه معروف گفت: بايد با كمك رسانه ها و شبكه هاي اجتماعي فريضه امر به معروف و نهي از منكر را احيا كرد و آن را در جامعه جاري كرد.

 

 در صنعت خودرو سازی سربلند باشیم

 

آیت الله صديقي در آيين افتتاح نمازخانه جامع شهداي ايران خودرو نیز اظهار كرد: همانطور كه با انقلاب توانستيم صاحب دانش هسته اي شويم و موشك بسازيم و به آن مباهات كنيم بايد در صنعت خودروسازي نيز بتوانيم سربلند باشيم.

 

وي تاكيد كرد: بايد به توان داخلي و مهندسان و كارگران متخصص تكيه كنيم و از شركت هاي خارجي بي نياز باشيم.

 

امام جمعه موقت تهران به نقش مسجد در كشور اسلامي تاكيد كرد و گفت: در مملكت به مسجد و فرهنگ ديني در دانشگاه ها و غير دانشگاه بايد توجه ويژه اي شود.

 

آیت الله صديقي اولين وظيفه دولت اسلامي را اقامه نماز خواند و گفت: لازمه اقامه نماز ساخت محل هاي مناسب است تا مردم به نماز رونق بدهند. خواندن نماز در گوشه اي برپا كردن نيست. بايد نماز توسط اجتماع عظيم خوانده شود.

 

وي افزود: ايمان در مسجد رشد مي كند و در جايي كه ايمان رشد كرد كم كاري و خيانت ايجاد نمي شود و همه يكديگر را به دينداري و امانتداري تشويق مي كنند، اين آثار و بركات نماز است.


وي خطاب به كارگران ايران خودرو گفت: خدا به شما كارگران ايران خودرو قوت بدهد و عزت و آبروي شما را حفظ كند و و به دست پرتوان و زحمت كش شما آبروي كشور را حفظ كند و به زندگي تان بركت دهد.

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه