ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اداره روابط عمومی : تصویب تراز مالی شرکت تولید خودرو و صنعت خزر در مجمع عمومی سالیانه

 

اداره روابط عمومی :

  تصویب تراز مالی شرکت تولید خودرو و صنعت خزر در مجموع عمومی سالیانه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید خودرو و صنعت خزر (سهامی خاص) منتهی به سال مالی 29 اسفند 1396 با حضور حسابرس و بازرس قانونی و نمایندگان سهامدار و هم چنین مدیرعامل واعضای هئیت مدیره به همراه مدیران و جمعی از کارکنان شرکت درسالن کنفرانس معاونت اقتصادی شرکت ایران خودرو در تاریخ  1397/02/24 برگزار شده است .

ابتدا در اجرای مفاد ماده 104 لایحه اصلاحی قانون تجارت ، آقای عطایی معاون اقتصادی ایران خودرو ریاست جلسه را برعهده گرفت وآقای صالحی مدیر امور شرکتهای ایران خورو و آقای مهندس بخت آزما نائب رئیس هیئت مدیره شرکت بعنوان ناظرین مجمع و آقای سیفی مدیر اداری و مالی شرکت نیز بعنوان دبیرجلسه مجمع انتخاب شده اند.

سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد و دراین جلسه ، نتایج عملکرد شرکت در سال 1396 مطلوب اعلان شد، که به تصویب مجمع قرارگرفته است  .

درادامه مهندس سید امید حسینی نژاد مدیرعامل شرکت تولید خودرو و صنعت خزر با اشاره به فضای کسب و کار و محدودیت ها، موانع و دشواری های یک سال قبل، برنامه های هئیت مدیره برای ارتقای کیفیت، توسعه تولید را تشریح کرد که مورد استقبال اکثریت سهامداران قرار گرفت.

و در پایان این جلسه سود سهام به سهامدارن عمده تخصیص یافت و موسسه حسابرسی صدر را به عنوان بازرس قانونی و حسابرس و همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت برای سال مالی 1397 انتخاب شد.

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه