ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

بهره برداري از سالن هاي جديد بازرسي قبل از تحويل(PDI)ايران خودرو

بهره برداري از سالن هاي جديد بازرسي قبل از تحويل(PDI)ايران خودرو

به منظور بهبود وضعيت بازرسي قبل از تحويل خودرو، ارتقاي سطح رضايت مندي مشتريان، اطمينان بيشتر از بهبود كيفيت خودروهاي نهايي شده، سالن هاي جديد بازرسي قبل از تحويل و كارواش مكانيزه سالن PDI ايران خودرو با حضور مهندس يكه زارع، مديرعامل و مديران ارشد اين گروه صنعتي افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش ايكوپرس، پروژه بازنگري و ارتقاي سطح بازرسي محصول قبل از تحويل، در راستاي ارتقاي رضايت مشتريان از كيفيت محصولات ايران خودرو اجرا شده است.

 

بنا به اين گزارش، كل فرآيند طراحي اين پروژه توسط معاونت مهندسي ايران خودرو و فرآيند تامين، نصب، راه اندازي و عمليات ساخت آن نيز توسط شركت هاي تام ايران خودرو و ايسيكو صورت گرفته است. اين پروژه كه از اسفند ماه سال گذشته آغاز شد، از شروع تا پايان هشت ماه به طول انجاميد.

 

اين گزارش مي افزايد، كنترل و بازرسي محصولات از نظر عملكردي و ظاهري، قبل از تحويل به مشتري يكي از اهداف مهم اين پروژه تعريف شده بود. به همين منظور، سالن كاملا جديد كنترل و بازرسي زيرخودرو، طراحي و ساخته شد. در اين سالن تمام قطعات و عملكردهاي زير خودرو مورد بازرسي قرار مي گيرد.

 

گفتني است پيش از اين، مراحل كنترل، در فرآيند توليد و تست هاي ديناميكي جاده  صورت مي گرفت.

 

علاوه بر اين دو دستگاه كارواش فول اتوماتيك از نوع برند واش تك از بهترين برندهاي آلماني خريداري و نصب شد و به طور تقريبي ساعتي 150 دستگاه خودرو در اين كارواش شستشو و با خشك كن اتوماتيك خشك خواهد شد كه به بازرسي ظاهر و مشاهده ايرادهاي ظاهري خودرو كمك شاياني خواهد كرد.

 

يكي ديگر از موارد مهم اين پروژه، امكان رديابي كامل خودروها به تفكيك IN و اپراتور توسط يك سيستم مكانيزه است. چنانچه خودرويي ايراد عملكردي يا ظاهري داشته باشد، با چك ليست ايرادها وارد سالن تعميرات تحويل خواهد و تعميرات لازم بر روي خودرو صورت مي گيرد و مجدد سيكل PDI را طي و بعد از دريافت تاييد نهايي تحويل مشتري مي شود.

 

انتظار مي رود بهره برداري از اين پروژه، تاثير به سزايي در رضايت مشتريان هنگام دريافت خودرو داشته باشد.

 

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه