ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

بازديد اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس از ايران خودرو

بازديد اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس از ايران خودرو

اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي با حضور در شرکت ایران خودرو و بازدید از خطوط تولید و مرکز تحقیقات، در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای این گروه صنعتی قرار گرفتند.

به گزارش ايكوپرس، در ديدار اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شورای اسلامی با مديران ارشد گروه صنعتي ايران خودرو كه بعدازظهر امروز سه شنبه- صورت گرفت، ابتدا گزارشي از فعاليت ها،‌ اقدامات و دستاوردهاي ايران خودرو در سال هاي اخير ارائه شد.

در ادامه مهندس هاشم يكه زارع، مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو توضيحاتي پيرامون عملكرد اين گروه صنعتي و برنامه هاي آينده آن ارائه كرد و گفت: ايران خودرو در سال هاي اخير حركت به سوي خودروساز واقعي شدن با تكيه بر توان داخلي و استفاده از دستاوردهاي جهاني در اين صنعت را در دستور كار قرار داده است، چرا كه اعتقاد داريم زماني خودروساز هستيم كه تمامي مراحل توليد يك خودرو از طراحي اوليه تا خدمات پس از فروش را در سطوح قابل قبول جهاني انجام دهيم.

سپس عزيز اكبريان، ‌رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتي؛‌توليد و اشتغال، صنعت خودروسازي را يكي از شاخص هاي تحقق شعار امسال برشمرد و گفت: خودروسازي به عنوان صنعت مادر در كشورهاي مختلف شناخته شده است و پیشرفت این صنعت، قطعا باعث پیشرفت سایر صنایع خواهد شد.

در ادامه اين ديدار، اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس سوالات و موارد مورد نظر خود را با مديران گروه صنعتي ايران خودرو مطرح كرده و سپس با حضور در مركز تحقيقات، در جريان آخرين اقدامات و دستاوردهاي اين خودروسازي در خصوص توسعه محصولات قرار گرفتند.

بازديد از سالن ها و خطوط توليد آخرين بخش از برنامه هاي اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس در روز حضور در گروه صنعتي ايران خودرو بود.

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه