ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

تولید روزانه شرکت ایران خودرو مازندران به 180 دستگاه افزایش می یابد

حسینی نژادمدیرعامل شرکت ایران خودرو مازندران:

 

تولید روزانه شرکت ایران خودرو مازندران به 180 دستگاه افزایش می یابد

 

 

مدیرعامل شرکت ایران خودرو مازندران گفت: این شرکت در سال گذشته با تولید 31 هزار و 272 دستگاه خودرو، رکورد خوبی را در زمینه تولید خودرو داشته است.

 

سید امید حسینی نژاد با اشاره به تولید روزانه 140 دستگاه خودرو در سایت مازندران، بیان  داشت: شرکت ایران خودرو مازندران قصد دارد این آمار را در سال جدید به تولید 180 دستگاه  در روز افزایش دهد.

 

دو شیفت شدن سایت و مجوز سرمایه گذاری تا سقف 170 میلیارد ریال دو موفقیت شرکت ایران خودرو مازندران

 

وی صدور مجوز دو شیفت شدن سایت و دریافت مجوز سرمایه گذاری تا سقف 170 میلیارد ریال در دو بخش تجهیزات به روز و توسعه فضای لجستیکی را از موفقیت های این شرکت ذکر کرد و بیان داشت: این تجهیزات جهت ارتقاء کیفیت بیشتر محصولات به زودی راه اندازی خواهد شد که با راه اندازی آن اتفاقات خوبی در خصوص کیفیت خودرو و نیز وضعیت فضای سالن رخ خواهد داد.

 

مدیر عامل شرکت ایران خودرو مازندران گفت: روزانه 30 دستگاه  خودرو در شیفت دوم این سایت تولید می شود.

 

حسینی نژاد با اشاره به قابلیت بالای صنعت در مازندران اظهار داشت: در سه سال اخیر بسیاری از قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو، داخلی سازی شد که این امر در اشتغال زایی، تولید و اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی داشته است لذا شرکت ایران خودرو مازندران بنا به منویات رهبر معظم انقلاب که سال 96 را سال اشتغال و تولید نامگذاری نمودند، سعی دارد برای حمایت تولید داخلی از قطعات تولیدی استان بهره بیشتری ببرد.

 

کیفیت خط قرمز گروه صنعتی ایران خودرو               

 

وی بحث کیفیت را خط قرمز سیاست گروه صنعتی ایران خودرو برشمرد و خاطرنشان کرد: شرکت ایران خودرو علاوه بر ارتقاء کمی، بحث کیفی کردن محصولات را در کنار تولید به عنوان یکی از اهداف مهم خود در برنامه دارد لذا کیفیت قطعه سازان را رصد می کند و در تامین قطعات با توجه به کیفیت آن، تقویت مشتری مداری را مدنظر دارد.

 

حسینی نژاد در پاسخ به باور برخی ها به مونتاژ صرف خودرو در سایت مازندران بیان داشت:  چیزی که مرسوم است اینکه تهیه قطعات صنعت خودرو در همه جای دنیا ازشرکت های مختلف قطعه سازی تهیه می شود و  در داخل کارخانه عملیات مونتاژ و به نوعی تولید انجام می شود. در واقع مونتاژ یک مرحله اولیه است که مقصد نهایی اش تولید است و این روند هم به مانند بسیاری از کشورها،در ایران خودرو مازندران هم انجام می شود .

 

مدیرعامل شرکت ایران خودرو مازندران با اشاره به فراهم نبودن زیرساخت هایی مناسب حمل و نقل برای صنعت مازندران به خصوص صنعت ایران خودرو به عنوان صنعت مادر،  بحث جاده را یکی از مباحث مهم توسعه صنعت عنوان کرد و گفت: هر جایی که بخش جاده و حمل و نقل تقویت شود مطمئنا صنعت آن منطقه رشد پیدا می کند. امیدواریم با تقویت خطوط ترانزیتی استان مازندران با کمک مسئولین دیگر شاهد مشکلات در این بخش نباشیم.

 

وی ارتقاء وضعیت صنعت را از نیازهای مهم مازندران بیان کرد و از رسانه ها خواست: تا روی این موضوع تمرکز بیشتری نمایند تا صنایع دیگر در مازندران شکل گیرد زیرا مازندران بسیاری از پتانسیل و قابلیت ایجاد صنعت را دارا می باشد و از سوی دیگر ارتقاء و پیشرفت صنعت و فضاهای تولیدی افزایش امنیت و کاهش ناهنجاری را در کشور به دنبال خواهد داشت.

 

 گفتنی است شرکت ایران خودور مازندران در سال  1389 با تولید تعداد 1917 دستگاه  سمند سریر فعالیت خود را آغاز کرد و سال 1390 با 15 هزار دستگاه تولید خودرو پژو پارس، در سال  1391 با 17 هزار دستگاه، در سال  1392 با تعداد 15 هزار دستگاه، سال  1393 با تعداد 25 هزار و 157 دستگاه ، سال  1394 با تعداد 25 هزار دستگاه تولید خودرو نمود.  این شرکت در سال گذشته با روند رو به جلو توانست این آمار را به 31 هزار و 272 دستگاه تولید ارتقاء دهد ضمن اینکه  برای350 نفر به طور مستقیم و بالغ بر 2 هزار نفر به طور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نموده است.  

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه