ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

خدمات ويژه ايساكو به زائران عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني

خدمات ويژه ايساكو به زائران عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني

ايساكو براي ارايه خدمات ويژه به زائران عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني، 199 اكيپ امدادرسان خود در مسيرهاي منتهي به مهران، شلمچه و چذابه را تجهيز كرده است.

به گزارش ايكوپرس، مديرعامل ايساكو ضمن اعلام اين خبر گفت: در اين طرح كه از 26 آبان ماه به مدت يك هفته اجرا مي شود، 199 اكيپ امدادرساني شامل 20 نمايندگي، 20 فروشگاه مجاز، 2 تعميرگاه صحرايي، 157 خودرو و موتور امدادرسان، كانكس و خودروبر تجهيز شده است.

سيد رضا حسيني كه در نشست خبري ويژه خدمات اربعين سخنراني مي كرد، از تامين اقلام مورد نياز از 3 ماه گذشته خبر داد و گفت: قطعات يدكي مورد نياز از هفته گذشته به مناطق مرزي ازسال شده و ستاد اجرايي درحال سركشي و نظارت قبل از آغاز مراسم اربعين است.

وي تاكيد كرد: در روزهاي اجراي طرح نيز به صورت محسوس و نامحسوس بازرسي كاملي بر مسيرها و نمايندگي ها خواهيم داشت تا به اين سطح از حضور مردم خدمات شاياني را ارايه كنيم.

حسيني افزود: با همكاري استاندار ايلام و خوزستان و براساس بررسي هاي صورت گرفته،‌ مرز مهران پرترددتر از ساير مسيرها شناسايي شده و حدود 60 درصد از امكانات امدادرساني در اين مسير مستقر شده است.

وي ضمن تاكيد بر رايگان بودن حمل خودرو امدادخواه و تخفيف 20 درصدي خدمات تعميرگاهي افزود: در دو نقطه صفر مرزي مهران و شلمچه تعميرگاه صحرايي ايجاد كرده ايم.

حسيني تامين و تجهيز خودروهاي امدادي و چادرهاي صحرايي در خاك عراق را از ديگر اقدامات بهبود خدمت رساني در اربعين امسال دانست و گفت: قطعات مورد نياز اين شبكه هم ارسال شده و امدادگران عراقي براي ارايه خدمات مطلوب آموزش ديده اند. وي در عين حال تاكيد كرد: براي بهبود كيفيت و افزايش سرعت خدمت رساني يكي از همكاران امدادخودرو در كنار نيروي عراقي حضور خواهد داشت.

مديرعامل ايساكو ارايه خدمات واي فاي رايگان در سطح مناطق مرزي را از ديگر خدمات ويژه به زائران عراق عنوان كرد و گفت: هموطنان مي توانند از فضاي مجازي با پهناي باند و سرعت بالا بهره مند شوند.

وي ادامه داد: توسعه و گسترش نرم افزار موبايل اپليكيشن ايساكو را نيز در اين مراسم برنامه ريزي كرده ايم. حسيني ارايه خدمات به ساير خودروهاي امدادخواه براساس مسئوليت هاي اجتماعي ايران خودرو را از ديگر برنامه هاي ايساكو عنوان كرد و گفت: اين شركت آمادگي دارد تا در صورت افزايش تعداد زائران امكانات امدادي خود را نيز افزايش دهد.

وي در پايان گفت: مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو ما را موظف مي كند تا در اين مراسم معنوي، با پيش بيني، برنامه ريزي و نظارت مستمر بر اجراي درست طرح امدادي حضور فعالي داشته و به عزاداران حسيني خدمت رساني كنيم.

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه