ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

با قیمت گذاری به نفع مصرف کننده اجازه رقابت به رقبا نمی دهیم

با قیمت گذاری به نفع مصرف کننده اجازه رقابت به رقبا نمی دهیم

معاون فروش ایران خودرو گفت: قیمت گذاری محصولات جدید ایران خودرو به شکلی خواهد بود که به نفع مشتریان و مصرف کنندگان باشد و با این رویکرد اجازه رقابت راحت را به رقبا نمی دهیم.

 به گزارش ایکوپرس، مصطفی خان کرمی در جمع نمایندگان فروش گروه صنعتی ایران خودرو در منطقه خراسان گفت: محصولات جدید گروه صنعتی ایران خودرو در نیمه دوم سال جاری و سال 96  وارد بازار خواهند شد و در سطوح مختلف قیمتی، محصولات با کیفیت و به روز دنیا را عرضه خواهیم کرد.

مصطفی خان کرمی ادامه داد: با وجود مشکلات متعدد در زمینه های مختلف شرایط مناسبی را در فروش محصولات ایجاد و حفظ کرده ایم و این روند در آینده نزدیک مطلوب تر نیز خواهد شد.

وی افزود: گروه صنعتی ایران خودرو عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب را در دستور کار خود دارد و برای افزایش کیفیت محصولات خود تلاش می کند و بر اساس این بهبود قصد دارد گارانتی تولیدات خود را افزایش دهد. در این خصوص خودروی رانا در تازه ترین ارزیابی ها ، سه ستاره کیفیت اخذ کرده و با سه سال گارانتی آغازگر این مسیر خواهد بود.

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو در اين نشست به برخی نکات مطرح شده از سوی نمایندگان فروش ایران خودرو در منطقه خراسان نیز پاسخ داد و گفت: اعتماد متقابل یکی از سرفصل های اصلی ایران خودرو و نمایندگان محترم این شرکت است، از این رو باید از رویکرد تقابلی دوری کنیم و بدانیم که در کنار یکدیگر ایستاده ایم.

یکی از مواردی که نمایندگان منطقه شرق کشور به آن اشاره کردند، مسافت زیاد با استان آذربایجان و مشکلات انتقال خودروهای آریسان به منطقه خراسان بود که خان کرمی در این خصوص اظهار کرد: به زودی خط تولید وانت پرفروش آریسان  از تبریز به ایران خودرو دیزل در تهران منتقل می شود که با این اتفاق مشکل دوری مسافت شما نیز حل خواهد شد. 

خان کرمی در پايان ضمن تشکر از تلاش نمایندگی های منطقه خراسان كه منجر به افزایش رضایت مندی مشتریان ايران خودرو شده، اظهار كرد: خوشبختانه نتیجه این تلاش همه جانبه، رشد چشمگیر رضایت مندی مشتریان شرکت بوده است.

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه