ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نشان برترین گروه‌ اقتصادي برای گروه صنعتي ايران خودرو


نشان برترین گروه‌ اقتصادي برای گروه صنعتي ايران خودرو

نخستین همایش مسوولیت پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی با حضور شهردار تهران و جمعی از مسوولان شهری ، کشوری و فعالان حوزه اقتصادی هفته گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

در این همایش گروه صنعتي ايران خودرو با ارایه مدل پنج محوري مسووليت اجتماعي حضور داشت و نشان برتر گروه‌هاي اقتصادي را از آن خود كرد. اين مدل بر محورهاي جامعه، رهبري،‌ بازار و صنعت، محيط زيست و كاركنان تاكيد دارد. غرفه گروه صنعتي ايران خودرو نیز  با نماد حمايت از يوزپلنگ ايراني و حضور فعال حاميان زمين، موسسه اكسي‍ژن و اجراي نمايش در حيطه موضوعات مرتبط با مسووليت‌هاي اجتماعي، توزيع كتاب‌هاي داستان با موضوعات كارتوني خودرويي، ارایه فرم ارزيابي فعاليت‌هاي گروه صنعتي ايران خودرو در زمينه مسووليت پذيري اجتماعي پربازديد بود.

شهردار تهران در مراسم اختتامیه همايش گفت:کشور پیش از نیاز به توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نیازمند توسعه اجتماعی است.وی افزود:همیشه حرف از توسعه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی زده ایم اما هرگز از توسعه اجتماعی سخنی نگفته ایم . قاليباف تاکید کرد:این توسعه اجتماعی باید از بطن و درون جامعه آغاز شود و شروع آن نیز نیازمند فرهنگ سازی است. وي در ادامه گفت: ما، در شهرداری تهران اول وعده می دهیم که برای این مسوولیت اجتماعی، چوب لای چرخ فعالان این عرصه نگذاریم و در کنار آن تا جایی که در توان داریم، در این زمینه کمک کنیم. قالیباف تاکید کرد:جایی که ما را به موفقیت می رساند، اقتصاد مردمی است تا زندگی را یک کل یک پارچه ببیند و همه با هم این کار را انجام دهیم. وي در ادامه گفت:راهی جز این برای پیشرفت کشور نداریم که مردم را در این بستر قرار دهیم تا به صورت جدی در این حرکت حضور داشته باشند.

در روز دوم پنل های تخصصی این همایش در حوزه مسوولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی با حضور استادان و متخصصان این حوزه برگزار شد.

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه