ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

 بازدید معاونت ها و  مدیران ارشد ایران خودرو از شرکت خودرو سازی خزر
اداره روابط عمومی :

در تاریخ 18 مهرماه 1397  جمعی از مدیران ارشد ایران خودرو از شرکت خودرو سازی خزر بازدید کردند .                                                                                                                                                                                            

  

انتخاب شرکت خودرو سازی خزر بعنوان واحد نمونه تولید سال1397

نتخاب شرکت خودرو سازی خزر بعنوان واحد نمونه تولید سال 1397 در استان مازندران که توسط استاندار مازندران جناب آقای دکتر اسلامی این لوح و تندیس اهداء شد . دلائل این انتخاب ، افزایش تولید ، افزایش اشتغال مستقیم و توسعه شرکت بوده است .


 

 

 

اداره روابط عمومی :

در سال حمایت از کالای ایرانی شرکت خودرو سازی خزر از طرف استاندار مازندران مهندس اسلامی بعنوان کار آفرین نمونه استان انتخاب شد .

                                                                                                                                                  

تغییر راهبرد ایران خودرو به سمت صادرات سودآور


 تغییر راهبرد ایران خودرو به سمت صادرات سودآور

معاون صادرات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو با اشاره به تغيير راهبرد ايران خودرو به سمت صادرات سودآور اظهار كرد:‌ در ايجاد پايگاه هاي توليدي در ساير كشورها، سرمايه گذاري مستقيمي صورت نگرفته و ايران خودرو با صادرات خدمات فني و مهندسي در این خصوص مشاركت كرده و سهم سودآوري در سرمايه گذاري ها داشته است.

به گزارش ایکوپرس مجيد كاوياني با بيان اين كه در سال جاري با توجه به شرايط ارز، صادرات سوددهي داشته‌ايم افزود: ما خود را موظف به پاسخ گويي به سهام‌داران مي دانيم و دست يابي به اعداد بدون درنظر گرفتن ميزان سوددهي به نفع سهام‌داران ايران خودرو نيست.

 

وی افزود: توسعه بازارهاي جديد از جمله جمهوری آذربايجان را هدف گذاري كرده ايم تا به عنوان هاب منطقه اي ايران خودرو امكان توليد و صادرات به كشورهاي مجاور را نيز داشته باشيم.

 

معاون صادرات و امور بين الملل ايران خودرو خاطرنشان كرد: در بازارهايي كه سودآوري مورد انتظار را نداشته باشيم، طبق راهبرد كلان ايران خودرو وارد نمي شويم، اما اگر سودآوري داشته باشيم طبق مدل تجاري خاصي كه تعريف مي كنيم با شركاي خود در اين بازارها ورود خواهيم كرد.

 

وي از كشورهاي جمهوری آذربايجان، ارمنستان، تونس، سنگال، عراق و تركمنستان به عنوان كشورهاي اصلي هدف نام برد و گفت: امسال ارزش صادرات محصولات، قطعات یدکی و صادرات ریخته گری حدود 18 میلیون دلار بوده است.

 

كاوياني با اشاره به استقبال مردم در بسياري از كشورها از گيربكس اتوماتيك گفت: تا سال گذشته در سبد محصولات ايران‌خودرو محصول باگيربكس اتوماتيك وجود نداشت، در صورتي كه بخش اصلي مردم در كشورهاي عربي همسايه خواستار بهره مندي از گيربكس اتوماتيك هستند.

 

وي گفت: درحال حاضر گيربكس اتوماتیک به سبد محصولات افزوده شده و تا پايان امسال 500 دستگاه خودرو اتوماتيك صادر خواهيم كرد.


معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو افزود: در سال آينده سهم بيش‌تري به محصولات اتوماتيك اختصاص خواهيم داد.

 

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه